Stok Girişlerimiz Devam Etmektedir Bulamadığınız Parçalar İçin İletişime Geçiniz: 0850 255 9229

KATEGORİMotor Soğutma Sistemi
ÜRÜN ADIFan Komple

Fan Komple

Stok Kodu : ACY-10148

24 SAATTE KARGO

KOLAY İADE

9

9 TAKSİT İMKANI

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

GARANTİ

307,50 TL
ARAÇ UYUMLULUĞUNU KONTROL ET
MARKALAR

YEDEK PARÇA AÇIKLAMASI : | Toyota : Corolla | Fan Radyatörü

Açıklama

Fan Komple :Fan Komple
ACY-10148 Stok Kodlu Fan Komple ; 24 Ay Garantilidir. 14 Gün İçerisinde Koşulsuz Şartsız İadesi Ve Değişimi Yapılmaktadır.

Bu Yedek Parça : TOYOTA COROLLA Compact, TOYOTA COROLLA Liftback, TOYOTA COROLLA, TOYOTA COROLLA Station Wagon, TOYOTA COROLLA, TOYOTA COROLLA Compact, TOYOTA COROLLA Liftback, TOYOTA COROLLA Station Wagon, vb. Araçlara Uymaktadır.

Bu Yedek Parçanın Referans Kodları : 1636102050, 1636102100, 1636302040, 1636302090, 1636374290, 1636374330, 16711-02140, 16711-15271, 1671102050, 1671102051, 1671115270, 85330 Bunlardır.

Ürün Özellikleri
ÖZELLİK DEĞER
Araç donanımı Klima sistemine sahip olmayan araçlar için, Klima sistemine sahip araçlar için
Şanzıman türü Mekanik /​opsiyonlu otomatik şanzıman
Gerilim [V] 12
Kutup sayısı 2
Uyumlu Araçlar
MARKA MODEL YIL MOTOR YAKIT TÜRÜ SİLİNDİR
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 07/92 - 04/97 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 11/92 - 05/95 1762 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 11/92 - 04/95 1762 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 07/92 - 04/97 1975 Dizel 4
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 07/92 - 04/97 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 11/92 - 05/95 1762 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 07/92 - 04/97 1975 Dizel 4
TOYOTA COROLLA (_E10_) 05/92 - 04/97 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA (_E10_) 09/95 - 04/97 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA (_E10_) 07/92 - 04/97 1975 Dizel 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E10_) 07/92 - 04/97 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E10_) 09/95 - 04/97 1762 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E10_) 07/92 - 04/97 1975 Dizel 4
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 05/97 - 09/99 1332 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 05/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 05/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 05/97 - 09/99 1332 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 05/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 05/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA (_E11_) 05/97 - 10/01 1295 Benzin 4
TOYOTA COROLLA (_E11_) 05/97 - 09/99 1332 Benzin 4
TOYOTA COROLLA (_E11_) 04/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA (_E11_) 04/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E11_) 04/97 - 02/00 1332 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E11_) 04/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E11_) 02/00 - 10/01 1598 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E11_) 04/97 - 02/00 1587 Benzin 4
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E11_) 10/97 - 10/01 1762 Benzin 4
OEM Kodları
MARKA OEM KOD
TOYOTA 1636102050
TOYOTA 1636102100
TOYOTA 1636302040
TOYOTA 1636302090
TOYOTA 1636374290
TOYOTA 1636374330
TOYOTA 16711-02140
TOYOTA 16711-15271
TOYOTA 1671102050
TOYOTA 1671102051
TOYOTA 1671115270
NISSENS 85330
Taksit Seçenekleri
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 153,75 TL 307,50 TL
3 111,06 TL 333,18 TL
4 83,29 TL 333,18 TL
5 66,64 TL 333,18 TL
6 55,53 TL 333,18 TL
7 47,60 TL 333,18 TL
8 41,65 TL 333,18 TL
9 37,02 TL 333,18 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 153,75 TL 307,50 TL
3 111,06 TL 333,18 TL
4 83,29 TL 333,18 TL
5 66,64 TL 333,18 TL
6 55,53 TL 333,18 TL
7 47,60 TL 333,18 TL
8 41,65 TL 333,18 TL
9 37,02 TL 333,18 TL