Stok Girişlerimiz Devam Etmektedir Bulamadığınız Parçalar İçin İletişime Geçiniz: 0850 255 9229

KATEGORİDebriyaj Sistemi
ÜRÜN ADIVolant

Volant

Stok Kodu : ACY-3000

24 SAATTE KARGO

KOLAY İADE

9

9 TAKSİT İMKANI

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

GARANTİ

480,00 TL
ARAÇ UYUMLULUĞUNU KONTROL ET
MARKALAR

YEDEK PARÇA AÇIKLAMASI : | Renault : Captur - Clio - Fluence - Kangoo - Logan - Megane - Modus - Scenic - Grand Scenic - Symbol - Twingo Dacia : Dokker - Duster - Logan - Lodgy - Sandero | Volant

Açıklama

Volant :Volant
ACY-3000 Stok Kodlu Volant ; 24 Ay Garantilidir. 14 Gün İçerisinde Koşulsuz Şartsız İadesi Ve Değişimi Yapılmaktadır.

Bu Yedek Parça : RENAULT KANGOO BE BOP, RENAULT KANGOO Express, RENAULT MEGANE III Grandtour, RENAULT MEGANE II Sedan, DACIA DOKKER Express, RENAULT MEGANE II, RENAULT SYMBOL II, DACIA LOGAN EXPRESS, DACIA LOGAN MCV, DACIA SANDERO II, RENAULT CLIO Grandtour, RENAULT CLIO II, RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO, RENAULT KANGOO, RENAULT KANGOO Express, RENAULT MODUS / GRAND MODUS, DACIA LOGAN II, RENAULT CLIO III Panelvan/Van, RENAULT LOGAN I, RENAULT SCÉNIC II, DACIA DUSTER Panelvan/Van, DACIA LOGAN, RENAULT CLIO SYMBOL I, RENAULT FLUENCE, RENAULT LOGAN I Station Wagon, RENAULT MEGANE II Station Wagon, DACIA DUSTER, DACIA LODGY, DACIA LOGAN Pick-up, DACIA SANDERO, RENAULT CAPTUR, RENAULT GRAND SCÉNIC II, RENAULT MEGANE III Hatchback, RENAULT TWINGO II, DACIA DOKKER, DACIA LOGAN MCV II, RENAULT CLIO III, RENAULT MEGANE III Coupe, vb. Araçlara Uymaktadır.

Bu Yedek Parçanın Referans Kodları : 7701476568, 8200214391, 8200518938, 8200524318, 8200607023, 8200214391, 836004 Bunlardır.

Ürün Özellikleri
ÖZELLİK DEĞER
Yapı serisi ...'ye kadar 09.2015
Motor kodu K9K.6.12
Sanziman tipi JR5
Sanziman türü Mekanik sanziman
Dis çap [mm] 280
Tespit borularinin sayisi 7
Genisleme ürünü /​Genisletici bilgi 2 civata takimsiz
volan derinligi için [mm] 34,69
sadece ... ile baglantili olarak RENAULT 8200432132
Agirlik [kg] 9,63
Uyumlu Araçlar
MARKA MODEL YIL MOTOR YAKIT TÜRÜ SİLİNDİR
RENAULT CAPTUR (J5_, H5_) 06/13 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 08/04 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 06/01 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 02/07 - 06/09 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 08/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 08/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO III Panelvan/Van (SB_, SR_) 06/05 - 07/10 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 08/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 08/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT FLUENCE (L3_) 02/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT FLUENCE (L3_) 02/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 11/12 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 06/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 02/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 02/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 02/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 09/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 02/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 06/09 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 06/09 - 1461 Dizel 4
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 09/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT LOGAN I (LS_) 04/07 - 1461 Dizel 4
RENAULT LOGAN I (LS_) 02/08 - 06/15 1461 Dizel 4
RENAULT LOGAN I Station Wagon (KS_) 04/07 - 1461 Dizel 4
RENAULT LOGAN I Station Wagon (KS_) 02/08 - 06/15 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 05/05 - 02/08 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 10/03 - 02/08 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 05/05 - 12/10 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 02/04 - 12/10 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE II Station Wagon (KM0/1_) 05/05 - 07/09 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE II Station Wagon (KM0/1_) 02/04 - 03/06 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE III Hatchback (BZ0/1_) 11/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 05/09 - 1461 Dizel 4
RENAULT MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 11/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/04 - 1461 Dizel 4
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 12/04 - 1461 Dizel 4
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 12/04 - 1461 Dizel 4
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 12/04 - 1461 Dizel 4
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 10/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 10/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 05/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 11/03 - 1461 Dizel 4
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04/04 - 1461 Dizel 4
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 06/05 - 1461 Dizel 4
RENAULT SYMBOL II (LU1/2_) 09/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT SYMBOL II (LU1/2_) 01/09 - 1461 Dizel 4
RENAULT SYMBOL II (LU1/2_) 09/08 - 1461 Dizel 4
RENAULT TWINGO II (CN0_) 03/07 - 1461 Dizel 4
RENAULT TWINGO II (CN0_) 10/10 - 1461 Dizel 4
RENAULT TWINGO II (CN0_) 10/10 - 1461 Dizel 4
DACIA DOKKER (KE_) 11/12 - 1461 Dizel 4
DACIA DOKKER (KE_) 11/12 - 1461 Dizel 4
DACIA DOKKER Express 12/12 - 1461 Dizel 4
DACIA DOKKER Express 12/12 - 1461 Dizel 4
DACIA DUSTER (HS_) 04/10 - 01/18 1461 Dizel 4
DACIA DUSTER (HS_) 10/10 - 01/18 1461 Dizel 4
DACIA DUSTER Panelvan/Van 04/11 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN (LS_) 09/05 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN (LS_) 09/07 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN (LS_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN (LS_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN MCV (KS_) 02/07 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN MCV (KS_) 09/07 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN MCV (KS_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN MCV (KS_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 03/09 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 03/08 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 03/08 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN II 01/13 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN MCV II 02/13 - 1461 Dizel 4
DACIA LOGAN MCV II 02/13 - 1461 Dizel 4
DACIA LODGY (JS_) 03/12 - 1461 Dizel 4
DACIA SANDERO 11/08 - 1461 Dizel 4
DACIA SANDERO 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA SANDERO 11/08 - 1461 Dizel 4
DACIA SANDERO 05/10 - 1461 Dizel 4
DACIA SANDERO II 10/12 - 1461 Dizel 4
DACIA SANDERO II 10/12 - 1461 Dizel 4
OEM Kodları
MARKA OEM KOD
DACIA 8200214391
RENAULT 7701476568
RENAULT 8200214391
RENAULT 8200518938
RENAULT 8200524318
RENAULT 8200607023
VALEO 836004
Taksit Seçenekleri
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 240,00 TL 480,00 TL
3 173,36 TL 520,08 TL
4 130,02 TL 520,08 TL
5 104,02 TL 520,08 TL
6 86,68 TL 520,08 TL
7 74,30 TL 520,08 TL
8 65,01 TL 520,08 TL
9 57,79 TL 520,08 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 240,00 TL 480,00 TL
3 173,36 TL 520,08 TL
4 130,02 TL 520,08 TL
5 104,02 TL 520,08 TL
6 86,68 TL 520,08 TL
7 74,30 TL 520,08 TL
8 65,01 TL 520,08 TL
9 57,79 TL 520,08 TL