Stok Girişlerimiz Devam Etmektedir Bulamadığınız Parçalar İçin İletişime Geçiniz: 0850 255 9229

KATEGORİTekerlek Ve Aks Bağlantısı
ÜRÜN ADIAmortisör Körüğü Seti

Ön Amortisör Körüğü Seti

Stok Kodu : ACY-34

24 SAATTE KARGO

KOLAY İADE

9

9 TAKSİT İMKANI

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

GARANTİ

0,00 TL
ARAÇ UYUMLULUĞUNU KONTROL ET
MARKALAR

YEDEK PARÇA AÇIKLAMASI : (AMORTİSÖR KÖRÜGÜ ALFA ROMEO; 145-146-155- MAZDA; MPV II- NISSAN; CHERRY III-PRAIRIE-SUNNY I-SUNNY I TRAVELLER-SUNNY I COUPE- PEUGEOT; 504-504 BREAK-505-505 BREAK-604 TOYOTA; CAMRY-CAMRY STATİON WAGON )

Açıklama

Ön Amortisör Körüğü Seti :Amortisör Körüğü Seti
ACY-34 Stok Kodlu Ön Amortisör Körüğü Seti ; 24 Ay Garantilidir. 14 Gün İçerisinde Koşulsuz Şartsız İadesi Ve Değişimi Yapılmaktadır.

Bu Yedek Parça : ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, NISSAN SUNNY I Traveller, TOYOTA CAMRY, NISSAN CHERRY III, ALFA ROMEO 155, TOYOTA CAMRY Station Wagon, NISSAN SUNNY I, NISSAN PRAIRIE, vb. Araçlara Uymaktadır.

Bu Yedek Parçanın Referans Kodları : 60585431, 60625644, 7588036, 7588037, LC6234015, LC6234111 Bunlardır.

Ürün Özellikleri
ÖZELLİK DEĞER
Montaj tarafi Ön aks
Uyumlu Araçlar
MARKA MODEL YIL MOTOR YAKIT TÜRÜ SİLİNDİR
ALFA ROMEO 145 (930_) 07/94 - 12/96 1351 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 12/96 - 01/01 1370 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 10/94 - 12/96 1596 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 12/96 - 01/01 1598 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 10/94 - 12/96 1712 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 03/98 - 01/01 1747 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 12/96 - 12/98 1747 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 02/99 - 01/01 1910 Dizel 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 10/94 - 02/99 1929 Dizel 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 03/98 - 01/01 1970 Benzin 4
ALFA ROMEO 145 (930_) 10/95 - 01/01 1970 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 12/94 - 12/96 1351 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 11/96 - 01/01 1370 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 12/94 - 12/96 1596 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 11/96 - 10/01 1598 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 12/94 - 12/96 1712 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 11/96 - 01/01 1747 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 03/98 - 01/01 1747 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 02/99 - 01/01 1910 Dizel 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 12/94 - 02/99 1929 Dizel 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 03/97 - 10/01 1970 Benzin 4
ALFA ROMEO 146 (930_) 10/95 - 01/01 1970 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 05/96 - 12/97 1598 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 04/93 - 04/96 1748 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 04/93 - 04/96 1748 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 05/96 - 12/97 1747 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 02/92 - 05/94 1773 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 02/92 - 12/97 1756 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 03/92 - 12/96 1773 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 04/93 - 12/97 1929 Dizel 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 01/92 - 12/97 1995 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 03/92 - 12/97 1995 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 02/92 - 05/95 1995 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 02/92 - 01/95 1995 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 03/95 - 12/97 1970 Benzin 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 04/93 - 12/97 2499 Dizel 4
ALFA ROMEO 155 (167_) 03/92 - 05/95 2492 Benzin 6
ALFA ROMEO 155 (167_) 09/92 - 12/97 2492 Benzin 6
NISSAN CHERRY III (N12) 05/82 - 10/86 1269 Benzin 4
NISSAN CHERRY III (N12) 11/83 - 10/86 1488 Benzin 4
NISSAN CHERRY III (N12) 10/82 - 12/86 1681 Dizel 4
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 01/84 - 12/87 1488 Benzin 4
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 07/83 - 12/85 1809 Benzin 4
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 05/85 - 10/87 1809 Benzin 4
NISSAN SUNNY I (B11) 03/82 - 09/87 1269 Benzin 4
NISSAN SUNNY I (B11) 03/82 - 10/86 1488 Benzin 4
NISSAN SUNNY I (B11) 03/82 - 10/86 1681 Dizel 4
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 08/82 - 08/90 1269 Benzin 4
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 03/82 - 10/86 1488 Benzin 4
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 03/82 - 10/86 1681 Dizel 4
TOYOTA CAMRY (_V2_) 10/86 - 08/88 1832 Benzin 4
TOYOTA CAMRY (_V2_) 11/86 - 02/93 1998 Benzin 4
TOYOTA CAMRY (_V2_) 11/86 - 05/91 1998 Benzin 4
TOYOTA CAMRY (_V2_) 11/86 - 05/91 1975 Dizel 4
TOYOTA CAMRY (_V2_) 10/86 - 05/91 1975 Dizel 4
TOYOTA CAMRY (_V2_) 10/86 - 06/91 2508 Benzin 6
TOYOTA CAMRY Station Wagon (_V2_) 11/86 - 08/89 1832 Benzin 4
TOYOTA CAMRY Station Wagon (_V2_) 11/86 - 02/93 1998 Benzin 4
TOYOTA CAMRY Station Wagon (_V2_) 11/86 - 05/91 1998 Benzin 4
TOYOTA CAMRY Station Wagon (_V2_) 11/86 - 05/91 1975 Dizel 4
TOYOTA CAMRY Station Wagon (_V2_) 11/88 - 05/91 1975 Dizel 4
OEM Kodları
MARKA OEM KOD
ALFA ROMEO 60585431
ALFA ROMEO 60625644
ALFA ROMEO 7588036
ALFA ROMEO 7588037
MAZDA LC6234015
MAZDA LC6234111
Taksit Seçenekleri
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 0,00 TL 0,00 TL
3 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL
5 0,00 TL 0,00 TL
6 0,00 TL 0,00 TL
7 0,00 TL 0,00 TL
8 0,00 TL 0,00 TL
9 0,00 TL 0,00 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 0,00 TL 0,00 TL
3 0,00 TL 0,00 TL
4 0,00 TL 0,00 TL
5 0,00 TL 0,00 TL
6 0,00 TL 0,00 TL
7 0,00 TL 0,00 TL
8 0,00 TL 0,00 TL
9 0,00 TL 0,00 TL